wrz 172011
 

2011-09-16 16:40
Źródło:
BankierPress

Promocja kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku trwa. Aktualna oferta banku to kredyt bez prowizji, bez wkładu własnego, z niską marżą i szybką decyzją.

Przygotowując ofertę „przyjaznego kredytu hipotecznego” Kredyt Bank zadbał nie tylko o atrakcyjne warunki cenowe kredytowania – obniżył marże, wprowadził 0% prowizji za udzielenie kredytów mieszkaniowych i preferencyjnych kredytów „Rodzina na swoim” dla wszystkich klientów – ale także o SPRAWNY I WYGODNY PROCES UDZIELENIA KREDYTU. Klienci czekają na decyzję tylko około tygodnia – czas od złożenia kompletnego wniosku kredytowego do wydania decyzji wynosi 5 dni roboczych.„Klienci chcą uzyskać decyzję kredytową i pieniądze w krótkim, przewidywalnym terminie, tak aby spokojnie planować zawarcie transakcji. Rozumiemy te oczekiwania i traktujemy klientów jak partnerów, jednocześnie systematycznie pracujemy nad optymalizacją procesu udzielania kredytów” – powiedziała Agnieszka Nachyła, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Hipotecznej w Kredyt Banku.

Lista dokumentów wymaganych do uzyskania kredytu jest krótka, a część z nich, jak na przykład odpis z ksiąg wieczystych, czy wyciąg z KRS, może być wydrukowana z baz elektronicznych. Współpracujący z Kredyt Bankiem pośrednicy finansowi podkreślają też, że proces udzielenia kredytu w KB wyróżnia się elastycznością, a bank nie stawia wygórowanych warunków, które byłyby dla klientów trudne do spełnienia.

Bank zapewnia też bezpośredni, szybki kontakt z pracownikami banku odpowiedzialnymi za obsługę kredytów w zakresie odpowiedzi na wszelkie pytania czy realizacje dyspozycji klientów.

/ Kredyt Bank


Zapomnij o innych samochodach!
Kliknij, aby poznać szczegóły

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułu

Article source: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przyjazny-kredyt-mieszkaniowy-w-Kredyt-Banku-2408070.html