paź 192011
 

Kredyt Bank zdobywa czołówki ostatnich rankingów kredytów mieszkaniowych. Wysokie pozycje w zestawieniach o bardzo szerokim zakresie tematycznym: od najlepszych kredytów w EUR przez ofertę w PLN, kredyty z dopłatami w programie „Rodzina na swoim” do kredytów na budowę domu – świadczą o tym, że Kredyt Bank posiada obecnie nie tylko jedną z najlepszych, ale również jedną z najbardziej kompleksowych ofert hipotecznych na rynku.

PRZYJAZNY KREDYT HIPOTECZNY W KREDYT BANKU dostępny jest w PLN i w EUR. W obu walutach Bank nie wymaga wkładu własnego, tj. umożliwia finansowanie nieruchomości w 100%, bez konieczności angażowania własnych oszczędności. Do końca roku kredyt udzielany jest bez prowizji i z obniżoną marżą –  przy kredycie w kwocie od 250 tys. PLN, z co najmniej 30%-owym wkładem własnym i pod warunkiem korzystania z dodatkowych produktów Kredyt Banku marża wyniesie tylko 1% w przypadku kredytu w PLN i 1,7% w przypadku kredytu w EUR.

Poza korzystnym oprocentowaniem możliwość uzyskania niskich rat daje długi maksymalny okres kredytowania – do 40 lat.

– Obecne parametry naszego kredytu mieszkaniowego odpowiadają na potrzeby bardzo szerokiego grona osób zainteresowanych kupnem mieszkania lub domu. Od połowy września otrzymaliśmy kilka tysięcy zgłoszeń internetowych z prośbą o kontakt z doradcą kredytowym w sprawie kredytu hipotecznego. Dynamika złożonych wniosków jest również wysoka – w pierwszych 2 tygodniach października wyniosła ponad 100% w porównaniu do analogicznego okresu we wrześniu. Poza Klientami docenia nas rynek – w zestawieniach przygotowywanych przez niezależnych ekspertów oferta Kredyt Banku zajmuje aktualnie najwyższe pozycje – mówi Agnieszka Nachyła, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Hipotecznej Kredyt Banku.

Tylko w trakcie ostatniego miesiąca kredyt mieszkaniowy Kredyt Banku kilkukrotnie znalazł się w czołówkach rankingów. Ostatnie wyróżnienie dla kredytu mieszkaniowego Kredyt Banku to 1 miejsce w rankingu kredytów z rządowymi dopłatami „Rodzina na swoim” na stronach internetowych kalkulatorkredytowy.biz.pl http://kalkulatorkredytowy.biz.pl/kredyty-rodzina-na-swoim-pazdziernik-2011/[1]. Także w październiku Kredyt Bank jako jedyny bank znalazł się w TOP5 każdej z czterech kategorii rankingu Money.pl na najlepszy kredyt hipoteczny w złotych i w euro w ofercie standardowej i z pakietem produktów dodatkowych. W rankingu oceniano aż 74 oferty kredytów hipotecznych dostępne w 25 bankach, a oferty badane były bardzo szczegółowo[2].

We wrześniowych edycjach rankingów bank zdobył wysokie, 3 miejsce w zestawieniu Bankiera[3] w kategorii kredytów złotowych na zakup działki i budowę średniej wielkości domu jednorodzinnego o powierzchni 120 m. kw. oraz 5 pozycję w rankingu kredytów w euro, przygotowanym przez internetowego pośrednika hipotecznego Invigo.pl[4].

Różnorodność kryteriów ocenianych w tych rankingach świadczy o tym, że Kredyt Bank ma dobrą ofertę dla niemal każdej osoby zainteresowanej kredytem mieszkaniowym – jesteśmy w czołówce zarówno, jeśli chodzi o kredyty w EUR, jak i w PLN – w tym także w wariancie „Rodzina na swoim”, w ofercie standardowej, jak i z cross-sell, czyli z pakietem dodatkowych produktów oraz w przypadku różnych celów kredytowania – od nabycia mieszkania po zakup działki i budowę domu systemem gospodarczym. Eksperci podkreślają także naszą elastyczność w podchodzeniu do indywidualnych sytuacji klientów, w tym także mniej popularnych źródeł dochodu, jak np. umowy o dzieło, czy zlecenie. W połączeniu z całkowicie bezpłatnym procesem ubiegania się o kredyt, krótkim czasem uzyskania decyzji kredytowej (tylko ok. 5 dni roboczych) oraz małą liczbą wymaganych dokumentów i formalności, parametry te z pewnością zachęcą klientów do sprawdzenia naszej oferty – dodaje Agnieszka Nachyła.

Osoby zainteresowane kredytem mieszkaniowym Kredyt Banku mogą umówić się na spotkanie z doradcą Banku:

– poprzez formularz kontaktowy dostępny w Internecie:  https://www.kredytbank.pl/static/formularz/kredyt-hipoteczny.html

– poprzez opcję „Kontakt” na stronie http://www.kredytbank.pl/ (w wiadomości należy wybrać temat „Produkty hipoteczne”)

– telefonicznie: 801 360 360 z tel. stacjonarnych, 815 317 200 z tel. komórkowych (opłata wg taryfy operatora).

W okresie trwania kampanii promocyjnej kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku pytania związane z ofertą kredytów hipotecznych można też kierować korzystając z aplikacji EKSPERT HIPOTECZNY na fan page’u Kredyt Banku na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/KredytBank.


[1] Ranking z 13.10.2011 wg kryterium marży, oprocentowania, raty z i bez dopłat

[2] Ranking z 04.10.2011 wg kryterium  najniższej raty oraz 9 czynników dodatkowych w przypadku kredytów w PLN i 11 czynników dodatkowych dla kredytu w EUR

[3] Ranking z 26.09.2011 wg kryterium łącznego kosztu kredytu

[4] Ranking z 26.09.2011 wg kryterium najniższej raty kredytu

Article source: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,10495806,Promocyjny_kredyt_mieszkaniowy_w_Kredyt_Banku___jedna.html