wrz 052011
 


Inwestorzy organizując dni otwarte chcą przyciągnąć nowych klientów. Najczęściej odbywają się w weekend, kiedy mieszkańcy mogą spokojnie poświęcić czas na zwiedzanie nowej inwestycji. Dni otwarte wiążą się oczywiście z przeróżnymi promocjami i rabatami. Niektórzy inwestorzy oferują atrakcyjne zniżki i rabaty, a inny oferują granic zaprojektowanie kuchni czy sypialni.

Stałym punktem programu są konsultacje z architektem wnętrz, który ma przekonać potencjalnych klientów, że właśnie w tej inwestycji może im zaprojektować wymarzony apartament. Warto dodać, że wszelkie dodatki i promocje obowiązują tylko tych klientów, którzy podejmą decyzję o kupieniu mieszkania podczas dni otwartych, co skłania ludzi do szybkich decyzji.

Ostatnio dni otwarte organizowała Grupa Deweloperska Makdom. Prezentowała mieszkania z drugiego etapu inwestycji Fort Chrzanów. Oferowali oni pomoc przy wyliczeniu zdolności kredytowej i uzyskaniu preferencyjnego kredytu hipotecznego. Ponadto zachęcali do kupna mieszkań wakacyjną promocją, obowiązującą standardowo tylko w czasie trwania dni otwartych, która przekładała koszty aktu notarialnego na sprzedającego.

Najbliższe dni otwarte odbędą się w ten weekend 3 i 4 września na osiedlu Saskie Zacisze, czyli inwestycji przy ulicy Wał Miedzeszyński 606. Oferują oni specjalne rabaty dla osób, które odwiedzą tą inwestycje podczas dni otwartych, a także możliwość skorzystania z porad doradcy finansowego. Na miejscu można będzie także sprawdzić swoją zdolność kredytową oraz pod okiem eksperta zapoznać się z aktualną ofertą kredytową banków.

Aleksandra Jastrzębowska, „Polska The Times”

(MBł)

Article source: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/nowa-moda-wsrod-inwestorow-organizuja-dni-otwarte,1,4838752,region-wiadomosc.html

 Posted by at 01:21