sie 062011
 

ING Bank Śląski zajął I miejsce w rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl. Bank został uznany za organizację, która oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania w PLN.

Zgodnie z oceną TotalMoney.pl, ING Bank Śląski, zajął I miejsce w lipcowym zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych. Z wyliczeń tego portalu wynika, że ING oferuje najlepsze warunki kredytowania, do których zalicza się niska marża 0,85% oraz prowizja na poziomie 1,4%. Zestawienie przygotowano dla kredytów w kwocie ćwierć miliona zł, z okresem kredytowania wynoszącym 360 miesięcy, przy LTV na poziomie 80%, z uwzględnieniem obniżek z tytułu zakupu dodatkowych produktów bankowych. Według Dziennika Gazeta Prawna, który opublikował ranking TotalMoney.pl, najbardziej przyjazną politykę dla kredytobiorców prowadzi ING Bank Śląski. Do skorzystania z atrakcyjnych warunków cenowych w ING Banku Śląskim, wymagane jest bowiem tylko posiadanie bądź otwarcie rachunku.

Przypomnijmy, że z końcem czerwca br., ING Bank Śląski obniżył prowizję produktów hipotecznych dla klientów, którzy już mają lub którzy otworzą rachunek w banku. Marża, w zależności od wnioskowanej kwoty i wartości nieruchomości może wynieść nawet 0,6%, np. dla kwoty 300 tys. złotych przy LTV 75% marża wynosi 0,85% a prowizja za udzielenie kredytu – od 1,4% do 1,8%.

Dodatkowo osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać (oprócz opcji „Obniżenie marży” o 0,6 pkt. proc.) także z wariantu „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Niezależnie od wybranej oferty, bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu dla nowo zawieranych umów kredytowych. Oferty „Obniżenie marży” i „0% prowizji” nie łączą się.

Oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego, doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientem bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  • wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.

Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 801 111 888 lub przez stronę internetową www.ing.pl

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny.

 

Article source: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,10007358,Najtanszy_kredyt_hipoteczny_w_ING_Banku_Slaskim.html