gru 212011
 

Kredyty hipoteczne - podsumowanie roku

Źródło: TV Biznes

Tagi:
TV Biznes

Kanał:
Biznes

Klipy polecane:

Klipy z kanału:

 • Kredyty hipoteczne - podsumowanie roku
  Kredyty hipoteczne – podsumowanie roku
  Jaki to był rok na rynku kredytów hipotecznych? Czemu zawdzięczamy „wystudzenie”? 18 grudnia zmieniły się też przepisy dotyczące kredytów konsumenckich. W jaki sposób?
 • Decydujące momenty (cz. 1)
  Decydujące momenty (cz. 1)
  Czy w dzisiejszym bardzo zagmatwanym świecie wyłania się praktyczna porada dla menedżerów w sytuacji wystąpienia dylematu? Jakimi kryteriami powinniśmy się kierować przy podejmowaniu decyzji w przypadku dylematu? Kiedy i jak je stosować, aby działały i podnosiły jakość naszych decyzji?
 • Jaki będzie przyszły rok w gospodarce?
  Jaki będzie przyszły rok w gospodarce?
  Czy rząd, mówiąc o kryzysie, w oczekiwaniu na najlepsze, przygotowuje nas na najgorsze? Czy w Polsce mamy w ogóle do czynienia z kryzysem gospodarczym?
 • Założenia polityki finansowej
  Założenia polityki finansowej
  Marek Belka, prezes NBP przedstawił założenia polityki finansowej na 2012 rok. W magazynie Temat Dnia komentarze po wystąpieniu Marka Belki.
 • Handlowe szaleństwo
  Handlowe szaleństwo
  Święta tuż, tuż dlatego w centrach handlowych panuje tłok i ścisk. To również czas w którym konsumenci zaczynają korzystać z pomocy banków. Jak to wygląda w tym roku?
 • Droższe życie w 2012 roku
  Droższe życie w 2012 roku
  Od przyszłego roku czeka nas fala podwyżek, wzrosną więc znacznie koszty życia. Na pewno podwyżki uderzą po kieszeni kierowców. W górę pójdą również koszty utrzymania mieszkania.
 • Raport walutowy - 21.12
  Raport walutowy – 21.12
  Analityk TMS Brokers Bartosz Sawicki o aktualnej sytuacji na rynku walutowym.
 • Ostatni moment na elastyczny okres pracy
  Ostatni moment na elastyczny okres pracy
  Urlopy rodzicielskie oraz pakiet antykryzysowy – to główne obszary rozmów w Komisji Trójstronnej. Zbliża się bowiem końcowy termin wprowadzenia tzw. elastycznego okresu pracy.
 • Zmiany w służbie zdrowia
  Zmiany w służbie zdrowia
  Od 2014 roku w Polsce rozpocznie działalność system informacji medycznej. W jednym miejscu zostaną skumulowane dane na temat zdrowia wszystkich pacjentów. Co się za tym kryje?
 • Azjatycka gwiazda rozbłyska na srebrnym ekranie
  Azjatycka gwiazda rozbłyska na srebrnym ekranie
  Azja zaczyna przejmować główną rolę w animacji i efektach wizualnych. Regionalne talenty się rozwijają, a studia filmowe szukają możliwości dystrybucji produkcji 24 godziny na dobę.
  Copyright (2011) Thomson Reuters
 • Co się należy zwalnianemu z pracy?
  Co się należy zwalnianemu z pracy?
  Zwolnienia, zwłaszcza w epoce kryzysu gospodarczego, to przykra codzienność. Co się należy zwalnianej osobie, kiedy pracodawcy nie przestrzegają kodeksu pracy?
 • Nowa ustawa - co z parabankami?
  Nowa ustawa – co z parabankami?
  Nowa ustawa o kredytach konsumenckich, która weszła w życie 18 grudnia, zmienia sytuację kredytobiorców. A jak się ma do innych instytucji pożyczkowych, tzw. parabanków?
 • Bankowość internetowa w Polsce
  Bankowość internetowa w Polsce
  Z edukacją ekonomiczną Polaków jest coraz lepiej. Jest to szczególnie ważne w czasach kryzysu. Jak pokazują badania Związku Banków Polskich, już co trzeci Polak korzysta z bankowości internetowej.
 • Nie masz pracy? Nie czekaj do nowego roku!
  Nie masz pracy? Nie czekaj do nowego roku!
  Okazuje się, że pracodawcy wcale nie zamierzają czekać z zatrudnianiem nowych osób do końca świątecznej i noworocznej przerwy. Ponad połowa pracodawców nie wyklucza zatrudnienia nowych pracowników jeszcze w bieżącym roku.
 • Jak wykorzystać tajne dane?
  Jak wykorzystać tajne dane?
  Czasem w firmach i korporacjach pojawia się tzw. whistleblower. To termin pochodzący z krajów angielskojęzycznych. Oznacza on osobę demaskującą pewne praktyki w firmach. Jak to wygląda na polskim gruncie?

Article source: http://biznes.onet.pl/wideo/kredyty-hipoteczne--podsumowanie-roku,11023099,11,klip.html

 Posted by at 21:47