wrz 132011
 

2011-09-13 07:40
Źródło:
BankierPress

Citi Handlowy wprowadza jesienną ofertę kredytów hipotecznych w złotówkach. Od 12 września 2011 roku marża kredytu mieszkaniowego w Citi Handlowy spada do poziomu 0,8 proc.

Warunkiem uzyskania konkurencyjnej oferty nie jest już wysokość LtV – czyli stosunek wysokości kredytu do wartości nieruchomości – a jedynie kwota kredytu i aktywność klienta na innych produktach bankowych. W ten sposób oferta kredytów hipotecznych Citi Handlowy staję się jeszcze bardziej atrakcyjna i elastyczna.Konsekwentnie budujemy konkurencyjny produkt finansowania nieruchomości. Obserwujemy rynek, poznajemy opinie klientów i na tej podstawie dynamicznie zmieniamy naszą propozycję. W jesiennej odsłonie kredytów hipotecznych wysokość marży postanowiliśmy uzależnić wyłącznie od wysokości kwoty kredytu i aktywności klienta na innych produktach banku. Rozszerzając przy tym paletę produktów bankowych, które pozwalają na obniżenie kosztów kredyty – tłumaczy Katarzyna Przybyła, dyrektor Biura Produktów Hipotecznych Citi Handlowy.
 
Od 12 września 2011 roku kredyty hipoteczne w Citi Handlowy, w tym także te z dopłatami w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim” dostępne są na nowych warunkach a ich cena nie zależy już od wysokości LtV, a jedynie od wysokości kwoty kredyty i aktywności klientów na innych produktach bankowych.
 
W zależności od aktywności klienta na innych produktach banku marża kredytu może zostać obniżona o nawet 1,2 proc. Najniższa dostępna marża kredytu hipotecznego w Citi Handlowy wynosi teraz 0,8 proc. i mogą z niej skorzystać klienci spełniający dwa warunki: regularny wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w Citi Handlowy oraz posiadanie dwóch produktów banku.

Podobnie w zależności od aktywności klienta oraz wysokości kredytowanej kwoty bank obniżać będzie nie tylko marżę, ale także prowizję kredytu. Co więcej, w ramach jesiennej oferty klient uzyskać także może kredyt hipoteczny z prowizją na poziomie 0 proc. Wówczas jednak marża pożyczki podwyższana jest o 0.2 p. proc.

Jednocześnie bank rozszerza paletę produktów, które pozwalają na obniżenie marży kredytu. I tak oprócz dotychczas uprawniających do zniżki karty kredytowej, linii kredytowej, pożyczki gotówkowej oraz Planu Systematycznego Inwestowania klienci mogą jeszcze skorzystać z Planu Inwestycyjnego Optimum, Polisy na Dobre Życie oraz Polisy na Dobry Początek. Tym samym Citi Handlowy oferuje klientom jedną z najszerszych ofert produktów pozwalających na obniżenie kosztów kredytu.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy udzielany jest na nieruchomości od 80.000 złotych do 3 mln. złotych. Bank oferuje kredyty hipoteczne wyłącznie w złotówkach. Maksymalna kwota finansowania to 90 proc. wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 35 lat.

/ Citi HandlowyNajlepsza amerykańska platforma FOREX po POLSKU

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułu

Article source: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kredyty-hipoteczne-Citi-Handlowy-w-jesiennej-odslonie-2405437.html