wrz 232011
 

Jesienna kampania kredytów hipotecznych to odświeżona wersja kampanii realizowanej przez bank Nordea wiosną tego roku. Przekaz kampanii ma podkreślać jak ważny jest wybór doradcy kredytowego, jako partnera godnego zaufania, który przeprowadzi klienta przez proces kredytowy wprost do jego wymarzonego domu.

Kampanii towarzyszy spot reklamowy, przy produkcji którego wykorzystano około 100 różnych lamp i włączników. Komunikacja kierowana jest do aktywnych zawodowo mieszkańców dużych miast, którzy poszukują możliwości sfinansowania zakupu mieszkania lub budowy domu, oczekując jednocześnie ułatwień w przejściu przez procedury bankowe.

Ogólnopolska kampania mediowa rozpocznie się 23 września 2011 roku. Spot telewizyjny, który towarzyszy kampanii reklamowej, pojawi się w telewizji ogólnopolskiej i kanałach tematycznych. Można go również obejrzeć na kanale Nordea TV na YouTube. W związku z kampanią realizowane są również działania BTL (wklejki, plakaty, ulotki) oraz intensywne działania on-line w tym działania na portalach społecznościowych. Dodatkowo reklamy można też będzie zobaczyć na ekranach bankomatów oraz na wyciągach.

Kreację przygotowała agencja Hand Made, internetową – agencja Media Contacts. Za zakup mediów odpowiada MPG (media tradycyjne) oraz Media Contacts (Internet). Spot telewizyjny wyprodukował dom produkcyjny Papaya Films. Reżyserem spotu jest Tomasz Nalewajek.

Article source: http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/reklama-reklama,kredyt_hipoteczny_nordea_wsparty_kampania,40513,2,1,1.html