paź 282011
 

KPNP: kredyt hipoteczny straszy nie tylko w Helloween

Tagi:
Kredyty,
OnetBiznes,
Nieruchomości

Kanał:
Biznes

Klipy polecane:

 • Zaskakujący zwrot ws. Strauss-Kahna
  Zaskakujący zwrot ws. Strauss-Kahna
  Prokurator Cyrus Vance zwrócił się do sędziego o wycofanie zarzutów napaści seksualnej postawionych byłemu szefowi Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique’owi Strauss-Kahnowi. Rekomendacje w tej sprawie złożono w kancelarii sądu na Manhattanie. Właśnie taki rozwój wypadków przewidywali byli prokuratorzy z Nowego Jorku. Materiał w języku angielskim.
 • Obama: proszę, byście wyrazili swoją opinię
  Obama: proszę, byście wyrazili swoją opinię
  – Amerykański naród mógł głosować za podzielonym rządem, ale nie głosował za rządem dysfunkcyjnym – stwierdził Obama. – Więc proszę was wszystkich o to, byście głośno wyrazili swoją opinię. Jeśli chcecie zbalansowanego podejścia do redukcji deficytu, dajcie o tym znać swoim przedstawicielom w Kongresie. Jeśli uważacie, że możemy rozwiązać ten problem przez kompromis, wyślijcie taką wiadomość.
  Copyright (2011) Thomson Reuters
  Materiał w języku angielskim
 • Biznes Klub: jak przygotować się do wakacji?
  Biznes Klub: jak przygotować się do wakacji?
  Jak przygotować się do wakacyjnego wyjazdu? O tym m.in w najnowszym magazynie „Biznes Klub”.
 • Raport 2012: jak Euro 2012 wpływa na nastroje Polaków
  Raport 2012: jak Euro 2012 wpływa na nastroje Polaków
  Jak Euro 2012 wpływa na nastroje Polaków? Jak wykorzystać ten potencjał? O tym w kolejnym odcinku magazynu „Raport Euro 2012”.
 • Nauka dla biznesu: możliwości finansowania innowacyjności Polaków
  Nauka dla biznesu: możliwości finansowania innowacyjności Polaków
  W kolejnym odcinku magazynu „Nauka dla Biznesu” rozmowa nt. finansowania innowacyjności w Polsce.

Klipy z kanału:

 • KPNP: kredyt hipoteczny straszy nie tylko w Helloween
  KPNP: kredyt hipoteczny straszy nie tylko w Helloween
  Kryzys odbija swoje piętno również na posiadaczach kredytów mieszkaniowych i coraz częściej mają oni kłopoty z jego spłatą. Zobacz co zrobić w takiej sytuacji.
 • Dlaczego wciąż rośnie bezrobocie?
  Dlaczego wciąż rośnie bezrobocie?
  W Polsce wciąż rośnie bezrobocie – wynika z raportu NBP dotyczącego rynku pracy. Maleje liczba powstających miejsc pracy. Jaka jest tendencja na rynku pracy?
 • Korzystanie z porad prawnych może być groźne?
  Korzystanie z porad prawnych może być groźne?
  W Polsce brakuje ustawy o bezpłatnych poradach prawnych. Każda tego typu usługa niesie ze sobą konieczność rozliczenia się z fiskusem. Oprócz usług adwokata z urzędu w sprawach sądowych pozostałe usługi prawników są płatne. Nie ma możliwości udzielenia ich bezpłatnie.
 • Kryzys w UE: czy faktycznie możemy odetchnąć z ulgą?
  Kryzys w UE: czy faktycznie możemy odetchnąć z ulgą?
  Słychać odgłosy ulgi, wręcz entuzjazmu po europejskim szczycie, przywódcom euopejskim wydaje się, że jeszcze coś znaczą. Strategia lizbońska miała nam zapewnić wyprzedzenie USA, tymczasem prosimy Chiny o pomoc finansową. Chiny mają doskonale sprecyzowane swoje interesy i nie będą pożyczać tylko dlatego, ze chcą zainwestować w ideę europejską.
 • Raport walutowy - 27.10
  Raport walutowy – 27.10
  Mariusz Zielonka z TMS Brokers o sytuacji na rynku walutowym.
 • Dłuższe i kosztowniejsze postępowania komornicze?
  Dłuższe i kosztowniejsze postępowania komornicze?
  Możemy narzekać, że postępowanie egzekucyjne jest niesprawne, długotrwałe, warto pomyśleć jednak o tym, aby komornikom dać narzędzia, aby mogli funkcjonować w oparciu o nowoczesne prawo.
 • Jak przejść przejść przez drugą falę kryzysu?
  Jak przejść przejść przez drugą falę kryzysu?
  62 proc. przedsiębiorców spodziewa się pogorszenia koniunktury. Jak zabezpieczyć finansowanie dla swojej firmy? Mniejsze banki mogą okazać się bardziej pomocne, niż duże.
 • Remont lokalu jako koszt uzyskania dochodu
  Remont lokalu jako koszt uzyskania dochodu
  Przedsiębiorcy którzy dokonują ulepszeń w wynajmowanych lokalach mają prawo do uznania wydatków ponoszonych na cele aranżacyjne jako kosztów uzyskania przychodu. Jak to zrobić?
 • Ulga może być już w cenie. Nie ma wyjścia? Musimy tracić?
  Ulga może być już w cenie. Nie ma wyjścia? Musimy tracić?
  Jeśli plan ratunkowy nie spodoba się inwestorom, będą oni wyprzedawać akcje, jeśli natomiast przypadnie im do gustu… prawdopodobnie też będą sprzedawać.
 • Nowy świt Nokii z Windows Phones
  „Nowy świt” Nokii z Windows Phones
  Nokia przedstawiła dwa nowe, eleganckie telefony z systemem Microsoft Windows. To pierwszy krok ze strony przeżywającej kłopoty firmy, by odebrać stracony teren Apple’owi i Google.
 • Koncern chce zlikwidować 6000 miejsc pracy
  Koncern chce zlikwidować 6000 miejsc pracy
  PSA Peugot Citroen planuje zlikwidować 6000 miejsc pracy w celu zredukowania kosztów w następstwie ostrzeżenia, że jego główny pion produkcji samochodów prawdopodobnie przyniesie w tym roku znikome zyski.
 • Jaka będzie polska kolej przyszłości?
  Jaka będzie polska kolej przyszłości?
  W jakim kierunku idzie polska kolej? Ostatnie lata były trudne dla kolejnictwa. Czy może się to zmienić? Co mówią o branży przedstawiciele firm?
 • Jak ubezpieczyć się od przeprowadzki?
  Jak ubezpieczyć się od „przeprowadzki”?
  Poziom włamań do mieszkań jest nadal dość wysoki, 60 proc. jest zrobione metodą „na przeprowadzkę”. Co zrobić, by po powrocie ze świątecznego weekendu nie zastać mieszkania spustoszonego przez złodziei, a jeśli to się wydarzy – jak się zabezpieczyć finansowo przed skutkami włamania?
 • Raport walutowy - 26.10
  Raport walutowy – 26.10
  – Pozytywne choć nerwowe nastroje panujące na rynkach spowodowane są głównie wiarą inwestorów w pozytywne rozstrzygnięcia płynące z dzisiejszego spotkania przywódców państw europejskich – mówi o sytuacji na rynku walutowych Mariusz Zielonka z TMS Brokers.
 • Ubezpieczenia studenckie
  Ubezpieczenia studenckie
  Czy każdy student jest ubezpieczony? Czy student podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu i NNW? Kto powinien zgłosić studenta do ubezpieczenia. Odpowiedzi na te i inne pytania w materiale wideo.

Article source: http://biznes.onet.pl/wideo/kpnp-kredyt-hipoteczny-straszy-nie-tylko-w-hellowe,10623358,11,klip.html