Konta bankowe

 

Czy jesteś zadowolony ze swojego konta?

Jeśli dotarłeś na naszą stronę to chyba nie. Wiele osób czuje niedosyt, gdyż ich pieniądze nie są traktowane tak jak powinny. Być może kilka lat temu zostałeś zmuszony przez zakład pracy do założenia konta osobistego na które co miesiąc przelewne są Twoje pieniądze. Poszedłeś wtedy do najbliższego oddziału PKO BP wypełniłeś dokumenty i już. I tak od wielu lat tkwisz w tym układzie – zarabiasz pieniądze, bank nimi obraca, ale tobie nic nie przybywa. Sprawdź czy i ile płacisz za obsługę konta, czy możesz obsługiwać je przez internet, komórkę, bankomat, czy dostałeś kartę płatniczą i ile ona kosztuje? Może za dużo płacisz a za mało otrzymujesz?
Zmień to – dziś walczące o klienta banki oferują dużo lepsze niż dawniej warunki. Wystarczy poświęcić chwilę czasu na przejrzenie ofert banków np TU i wybrać to co Ci najbardziej pasuje. Więcej – przeglądając te oferty nie bój się wypełnić formularz zgłoszenia – będziesz miał wtedy kontakt z przedstawicielem banku, z którym będziesz mógł wyjaśnić wątpliwości, a który być może zaproponuje Tobie inną lepszą ofertę – takie zgłoszenie do niczego nie obliguje, zawsze możesz potem wybrać inną propozycję – to TY tu decydujesz.

 Posted by at 12:35

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>