sty 022012
 

2012-01-02 12:40
Źródło:
BankierPress

Bank BGŻ usprawnił proces podejmowania decyzji kredytowej oraz uprościł dokumentację wymaganą do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. W efekcie czas oczekiwania na decyzję, od momentu złożenia kompletnego wniosku kredytowego do jej wydania, wynosi 7 dni.

Kolejna nowość polega na możliwości otrzymania środków na dowolny cel w ramach kredytu hipotecznego i budowlanego. Ich kwota może stanowić nawet 30 proc. kwoty przeznaczonej na finansowanie inwestycji.
– W kontekście zwiększonej dostępności oferty warto przypomnieć, że klienci, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny i budowlany nie muszą dysponować wkładem własnym. Mogą uzyskać aż do 100 proc. wartości nieruchomości z długim, 40-letnim okresem kredytowania  – powiedział Michał Ślusarek, dyrektor zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ.

Dodatkowo Bank BGŻ oferuje klientom pakiet ubezpieczeń Aviva, który zawiera ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie od utraty pracy. Zaletą pakietu jest fakt, że w ramach jednej opłaty szerokim zakresem ochrony są objęci wszyscy kredytobiorcy.

/ Bank BGŻ

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułu

Article source: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bank-BGZ-modyfikuje-oferte-kredytow-hipotecznych-i-budowlanych-2463291.html